Jitka Čvančarová, Pavel Maurer, Vladimír Smejkal
Datum a místo veřejného natáčení: Divadlo Ponec, Praha, středa 08.12.2010
Autor znělky: — Hlavní kameraman: Palo Husenica Režie: Vojtěch Nouzák
Kategorie: Sezóna 2010, Praha, Divadlo Ponec, Blog SJK
Jak se rozchází Čvančarka, jak poznat dobrou restauraci a jak někoho odbýt dle etikety
Pozvání do tohoto dílu Show Jana Krause přijali herečka, zpěvačka a moderátorka Jitka Čvančarová, gurmet Pavel Maurer a expert na etiketu Vladimír Smejkal.
Vstupenky 🎟️ zakoupíte v předprodeji u GoOut.net a TicketPortal.cz,
a na pokladně Divadla Bez zábradlí, a také v naší mobilní aplikaci!
—
Sledujte nás na YouTube!
—
ℹ️ S ohledem na smluvní podmínky vyplývající ze změn v oblasti médií, streamovacích platforem atd., dochází ke změnám i na našem YouTube kanálu:
1️⃣ Úroveň DIVADELNÍ ZÁZNAM. 48 hodin po odvysílání na TV Prima je na jednom z našich placených kanálů YouTube k dispozici nesestříhaný záznam z divadla (cca 75 minut). Bez reklam. S vyznačenými příslušnými záložkami (viz Klíčové momenty). (Publikováno výhradně pro členy této úrovně.)
2️⃣ Úroveň CELÝ DÍL. Na druhém kanále ve stejnou dobu tzv. Celý díl – tzn. obsah, který byl odvysílán v TV Prima, vcelku (nerozdělený do videí jednotlivých hostů) a bez reklam. (Kanál je rovněž dostupný pro členy úrovně Divadelní záznam.)
3️⃣ Obsah dostupný zdarma. Rozdělený díl podle hostů a jednotlivých částí pořadu – na YouTube – pak zdarma 14 dní po odvysílání v TV Prima.
Herečka Jitka Čvančarová po pěti letech usedne na červenou pohovku v talkshow Jana Krause a hned ho šokuje svým zážitkem z Tibetu, kde se zúčastnila i takzvaného nebeského pohřbu a musela se dokonce skrývat. „Tělo se nařeže, naseká a nakonec z něj nezůstane ani kůstka,“ ohromí Čvančarová Krause. Ten si o ní myslí, že je razantní žena a chce vědět, jak řeší třeba rozchod s mužem, kterého jí rád zahraje. Sama herečka ale trvá na tom, že je jemná a decentní. Výjimku udělala pouze v případě režiséra, který se podle ní při castingu choval nevhodně a nadřazeně, tak ho bez okolků poslala „do háje“.
Druhým hostem v Show Jana Krause je gurmet Pavel Maurer, který každoročně vydává žebříček nejlepších restaurací u nás. Správnou restauraci podle něj pozná laik po čichu. Hodně napoví i záclony, čistota stolů a nabídka pokrmů opírající se o čerstvé suroviny.
Jak lidi poslat do již zmiňovaného „háje“ podle společenských pravidel pak poradí poslední host tohoto dílu Show Jana Krause, expert na etiketu Vladimír Smejkal. „Důležitá rada: Když lidem nadáváte, tak jim vždy vykejte,“ radí autor Lexikonu společenského chování, jehož hlavní profesí je soudní znalectví v oblasti ekonomiky, práva, kultury a počítačové kriminality.
odborník muzikálovéherectví JAMU novinář gastronomie Prague Food Festival, Maurerův výběr, Grand Restaurant, KrausRestaurant, etiketa

– vězte, že… –
Show Jana Krause najdete v předpremiéře každou neděli na platformě prima+!
—
PŘEHLED VYSÍLÁNÍ
Reprízy napříč sezónami můžete sledovat nejen po každé středeční premiéře, ale v jiné dny rovněž na ostatních kanálech TV Prima.
…
YOUTUBE PREMIÉRA JE VŽDY 14 DNŮ PO PREMIÉŘE TELEVIZNÍ
Zúčastněte se natáčení!
Naší domovskou scénou je Divadlo Bez zábradlí.
Poloha: Mapy Google = Plus Code: 3CJC+XQ Praha
Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na portálech GoOut.net a Ticketportal.cz, přičemž každý z těchto distributorů nabízí vstupenky pro jiný segment v hledišti.
Rezervace vstupenek není možná na žádný termín veřejného natáčení Show Jana Krause!
Pokladna Divadla Bez zábradlí má pro veřejnost otevřeno Po – Pá 15:00 – 19:00, víkendy a svátky hodinu před představením.
Veřejná natáčení Show Jana Krause
Kategorie: Sezóna 2010, Praha, Divadlo Ponec, Blog SJK

