Show Jana Krause

Jakub Pavlík

Jakub PavlíkJakub Pavlík — tvůrce nové mobilní aplikace Becomme, která radí a pomáhá mužům, jak oslovit dívku, jak se s ní bavit a zaujmout ji. Aplikace aspiruje na vítězství v soutěži Aplikace roku

Seznamovací aplikace nabízí tisíce různých hlášek. Jejím cílem je podle autora, Jakuba Pavlíka, následující: „Chceme, aby ženy dostaly lepší muže…” Sám Jakub přiznává, že má problém se seznamováním. „Jednou jsem čekal na šalinu a opodál stála krásná holka, pokukovala, ale než bych něco vymyslel, přišel by konec světa. V tu chvíli bych uvítal mít někoho na drátě, kdo by mi poradil, co říci na začátek,” přiznává Jakub. Chystají se expandovat do Ameriky a do Španělska.

„Původně jsme aplikaci vyvíjeli hlavně pro Ameriku, nechtěli jsme ani do Česka, ani na Slovensko. V Americe jsme měli domluvenou i velkou investici. Ta nakonec nedopadla, a tak jsme to trochu natruc udělali na vlastní náklady. Za dva roky a 536 eur…” Obsah aplikace bude ve Španělsku i v Americe jiný — nelze prý kopírovat, co je v češtině, protože jde o úplně jiné kultury. „Počet oslovení se zvýší, bude jich kolem 5000…”

Přestože přiznává, že chlapi jsou, co se týče seznamování, povrchní, „jde jim o vzhled, pak o vzhled, pak možná zase o vzhled…”, tak aplikace má prý za cíl, aby spolu lidé více komunikovali. „Máme 1137 hlášek, sto otázek na rande a deset reálných konverzací a několik teoretických článků. Do placeného obsahu pak přibudou situační seznámení, řeč těla a další.”

Show Jana Krause 28. 9. 2016
Exit mobile version