Show Jana Krause

Hana Zagorová a Štefan Margita

Š. Margita a H. Zagorová

Hana Zagorová a Štefan Margita

zpěvačka a pěvec


„Teď jde o to učit se duety, abychom brzy mohli začít natáčet desku, která k turné vyjde. Až se všechno naučíme, teprve pak si budeme říkat, jak si to kdo z nás představuje. To už je normální práce,“ popsala v březnu první hudební spolupráci s manželem Štefanem Margitou Hana Zagorová. „No tak vidíte, jak to vzniká. Paní vedoucí promluvila,“ zavtipkoval on a vzápětí jejich první společné turné, které mělo právě v této době ve velkých českých halách probíhat, překazil #koronavirus. Slavná dvojice tak „aspoň“ natočila album Konečně společně, které představí písní v Show Jana Krause.

Vznik první společné desky ale určitě rozhodně není to jediné, o čem bude pár, jehož manželství trvá již sedmadvacet let, v SJK mluvit.

„Helena Růžičková mi kdysi řekla, že pravou lásku potkám až v šestačtyřiceti letech. To mě šokovalo a upřímně — žádnou radost jsme z té předpovědi neměla. Čekat tak dlouho? Ale Helenka měla naprostou pravdu. Když mi bylo čtyřicet šest, potkala jsem Štefana. A od té doby jsem naprosto šťastná, je to muž mého života.“ To je jen jedna z množství zábavných historek, které Hana Zagorová s oblibou vypravuje.

Jak známo z médií, paní Zagorová i pan Margita prodělali Covid-19 a máme radost, že právě SJK bude jejich prvním veřejným vystoupením po nemoci.

TV premiéra 7. 10. 2020
Exit mobile version